Dünyada teknik ve literatürel olarak çaresi olmayan bir hastalığın tedavisinden bahsediyorum, evet doğru okudunuz ve doğru yerdesiniz. Uzun yıllardan beri bir çok dünya ülkesinde ve Türkiye’de çoğunlukla çocukları Diyabet Tip 1’den kurtardığımız doğrudur.

insülin vurulmadan ve hiç bir şekilde diyet dahi yapmadan bunun mümkün olduğu gerçeğini yaşayan sadece ülkemizde onlarca çocuğumuz var. Tanının süresinin yeni olması elbetteki önemli ancak 10 hatta 20 senelik tanılarda dahi başarılı sonuç alınabilmektedir.

Geliştirdiğim protokol ve tedavi yöntemi tamamen kendime aittir ve dünyada her hangi bir yerinden alınmamaktadır. Bu tedavi yöntemi anlaşılacağı üzere sadece protokollere bağlı değildir. Birebir gece gündüz hastanın yakınen şekerinin takibi ve anlık müdahalelerle çok iyi yönetilmesi gerekmektedir.

Protokolün Resmiyeti

Geliştirdiğim protokol ve tedavi sürecindeki hastaların bilgileri Sağlık Bakanlığı müfettişi vasıtasıyla bilinmekte ancak resmi olarak henüz bakanlık tarafından onaylanmış bir çalışma olmadığını şimdiden belirtmek isterim.

Protokolümün GETAT (Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Uygulamaları Daire Başkanlığı) tarafından değerlendirilmesi için gerekli müracatlarımızı yaptık lakin henüz geri dönüşüm olmadı.

Tedavi ve Süreç Hakkında

Protokol uygulaması ile başta pankreas, karaciğer ve bağırsakların beden tarafından tekrar onarılması ile alakalı destek ve süreç yaklaşık bir senedir. Bu net bilgi elbette değildir, her beden farklıdır ve süreç de kişiden kişiye değişmektedir.

Lütfen aşağıda yayınladığım videolarımı dikkatlice inceleyiniz, gerekli tüm açıklamaları bu videolarda bulabilirsiniz.

Diyabet Tip 1’den kurtulma sürecinde öncelikle hastanın tam kan sayımı yeterlidir. Bu kan tahliline göre laboratuvarda kişiye özel serumlar hazırlanmaktadır.

Protokoller IV (damardan) serumlar halinde haftada veya 10 günde bir verilmektedir. Beraberinde mantar yosun ve bitkilerden oluşan gıda takviyesi, bir kereye mahsus 0.5ml deri altına yapılan bir iğne ve makattan 60cc şırınga ile yapılan laktatlı serum ile yıkama yapılmaktadır.

Tüm yapılan işlemler bunlardır. Sıkı ve disiplinli çalışma ile zaman içerisinde dışardan vurulan insülin dozaj düşürülerek tamamen kesilmekte ve vücut ihtiyaç duyduğu insülini dengelemesini kendisi yapabilecek hale gelmektedir.

Tüm protokol uygulamalarını kendi evinizde yapıyorsunuz. Rutin 3 aylık ve aylık kontrollerini takipte olduğunuz hastanede aynen devam ediyorsunuz. Süreç için başka bir yere gitmenize gerek yok. Tahlil sonuçlarını benimle paylaşmanız yeterlidir.

Protokolün Yan Etkileri

Protokoller hamilelerde dahi kullanılmıştır ve 24 aylık sonrası çocuklarda da kullanılmış her hangi bir yan etki görülmemiştir.

Daha fazla bilgi için

Yasin Cuneyd Umur
info@YasinUmur.com
+90 551 187 5926

Videolar

Diyabet Tip 1 nedir, ne değildir?

Bağırsak Yıkama Suyu Hazırlanması

Bir cevap yazın